Video Toaster 5 – Televizyon Yayın Sistemi (video)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. Tamer GÖNÜL dedi ki:

  Mrb üstadım ben Ordu ORDU TV’den Tamer GÖNÜL gerçekden çok orjinal ve yerel tv tarihinde yine bir çağ atlama ile karşıkarşıyayız… bu otomasyon sistemi hoş ve tam anlamı ile % 70 in üzerinde kullanıma sahip olduğunu gördüm daha ince detaylı anlatım varsa mail atarsanız çok seviniriz.

 2. admin dedi ki:

  Daha ince detaylı anlatımın yer aldığı video yok. 2008 yılı içerisinde farklı videolar hazırlayıp, sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

  Sistem hakkında ayrıntılı bilgi ve içerdiği modüller ve araçlarla ilgili aşağıdaki sayfada bilgi bulabilirsiniz.

  http://www.agf.com.tr/urun.php?idp=vt&ids=2&idk=1

  ilginiz için teşekkürler…Ordu’ya selamlar…

 3. ekrem dedi ki:

  slm gökhan hocam, bir konuda sizin yardımınıza ihtiyacım var. bana yardımcı oursanız çok sevinirim. ben gazi ünv. resim öğretmenliği grafik tasarım bölümü mezunuyum ve aynı bölümde master yapıyorum ben bir derste seminer sunum konusu olarak zbrush programını ve kullanım alanlarını seçtim. aynı zamanda bu programı yaklaşık 1,5 aydır öğrenmeye çalışıyorum. bu şekilde daha hızlı öğreneceğimi düşünerek bu konuyu seçtim. sizden ricam zbrush hakkında sizden genel bir bilgi alabilirmiyim, ne i
  şe yarar hangi alanlarda kullanılır, amaç nedir gibi. bana bu knuda yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden ilginizze teşekkür ediyor çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.

 4. admin dedi ki:

  ZBrush konusunda gerekli bilgileri notlarım arasında bulabilirsiniz. Yıldız Teknik Üniversitesinde, Sayın Ensar Yanar’la birlikte verdiğimiz seminer birçok sorunuza cevap olacaktır.

  http://www.gokhansonmez.com/2007/53/3d-modellemede-yeni-yontemler-semineri/

  ya da

  http://www.sinefx.com/makale.php?kayit=8&k=noo

  Ayrıca zbrush etiketli notlarımda aradığınız soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

  http://www.gokhansonmez.com/index.php?tag=zbrush

  Bunlar dışındaki soruları gokhan@sinefx.com eposta adresinden iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

  ilginiz için teşekkürler.

 5. hilmi gültepe dedi ki:

  Merhabalar Gökhan Bey,
  (vallahi sizden başka türkçe kaynak ve kişi yok..çok özür)
  Bob’s 3rd channel plugin’ini satın aldım. fakat newtek.framework.dll ‘i bulamadığını idda edip çalışmıyor. sistemim VT3 ve sx-8 nedendir ?
  çok teşekkürler.

 6. admin dedi ki:

  Bob’s 3rd Channel eklentisinin VT3 ile bazı sorunlar çıkardığı NewTek forumlarında da bahsedilmektedir. Bu eklentiyi bizde, kullandığını bildiğimiz dostlarımızda VT[4] ve üzeri sürümde kullanıyorlar ve bir sorunla karşılaşmadılar. Öncelikle eklentiyi geliştirmiş Bob Tasa’ya bir mesaj atmayı deneyin.

  not: VideoToaster ve Tricaster (LightWave3D) için en iyi kaynak Türkiye Temsilcisi AGF (www.agf.com.tr) firması. Her türlü sorunuza cevap alırsınız… Bende AGF’nin bir yetkilisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir