TriCaster Studio – Taşınabilir Televizyon Stüdyosu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

 1. mehmet poyraz dedi ki:

  selam kolay gelsin.tricaster studıo hakkında soru soracamda.yakında rusça,kazakça ve türkçe yayın yapacak bir tv kuracam uydu üzerinden bana bu kullanuşlı ve pratik geldi.bunda altyazı olayı ve dil desteği nasıl fiyatını da söylerseniz memnun olurum.

 2. admin dedi ki:

  Bu sistemlerde font yazı stili konusunda bir sorun yok. Sisteme kurduğunuz fontlarla istediğiniz gibi yazabilirsiniz. Arapça gibi sağdan sola, ya da standart soldan sağa yazmanız mümkün. Sistemde Title Template adında bir özellik var. Bu sayede, yazılar yazılabiliyor. Fakat eğer bir TV stüdyosu kuracaksanız, VideoToaster VT [5] çok daha işinizi görebilir. Tricaster Studio’nun tüm özelliklerine ve daha fazlasına sahip olacak.

  VideoToaster Tricaster’ın daha çok özelliğe ve genişleme yeteneğine sahip versiyonudur. Bence siz AGF (212) 631 5893’den Aydemir Bey’le görüşüp her iki sistem hakkında da ayrıntılı bilgi alınız. Fiyat konusuna gelince, Tricaster ve VideoToaster VT’nin çok avantajlı olduğunu göreceğinize eminim. Kolay gelsin.

 3. sivas haber dedi ki:

  Çok güzel bir paylaşım. teşekkür ederim

 4. hayhay dedi ki:

  Evet gerçekten işe yarar bir alet.

 5. Bayram Ali dedi ki:

  merhabalar fotoğrafcıyım düğün klipleri yapmak istiyorum bunun gibi bir görüntü miserine ihtiyacım var ne marka ve model önerirsiniz. 3 kamara girişli olsa yeterli ilginizi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir